Editors' pick Të gjitha

Maqedoni Të gjitha

Kosovë Të gjitha

Shqipëri Të gjitha

Bota Të gjitha

Opinione Të gjitha

Biznes Të gjitha

Sport Të gjitha

Nëna & Fëmija Të gjitha

Kosovë

Familja kërkon 43 mijë euro dëmshpërblim për aksidentin me fatalitet

Në Gjykatën e Gjakovës është mbajtur shqyrtimi kryesor në rastin ku palë e paditur është Byroja Kosovare e Sigurimeve. Në aksidentin rrugor të datës 7 shtator 2015, në fshatin Firzë të Gjakovës Albert Morina pëson dëmtime të mëdha dhe përfundon me fatalitet. Përfaqësuesja e familjes Morina, Albana Morina, ka bërë parashtresë nëpërmjet faksit më 10… Vazhdo te lexosh

Shqipëri

‘Rusi 2018’, Meta: Gjaku shqiptar i Zvicrës ndali ekipin më të madh të botës

TIRANE– Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka ndjekur në ambientet e Presidencës ndeshjen mes Brazilit dhe Zvicrës që përfundoi me rezultatin 1-1. Presidenti Meta shoqërohej nga zv/ambasadori i Zvicrës në Tiranë, Philipp Keller dhe ambasadori i Brazilit Jorge José Frantz Ramos. Pas përfundimit të ndeshjes, Presidenti ka reaguar përmes një statusi në Facebook, ku thotë… Vazhdo te lexosh

Shko ne krye